Wil jij mij voorleesbuddy zijn?

De Glimlach school Zedelgem

Onze leerlingen geven alvast het goede voorbeeld. Ze helpen elkaar om betere lezers te worden. 
Maar wij willen meer! Vanaf vandaag gaan al onze leerlingen/kleuters op zoek naar een voorleesbuddy. Daarvoor kregen ze allemaal een bladwijzer mee waarop hun voorleesbuddy zijn/haar engagement kan vastleggen. Een voorleesbuddy helpt je, buiten de schooluren, om leesplezier te vinden. Echt iedereen kan een voorleesbuddy zijn...

Wil jij, of ken je iemand, die een voorleesbuddy wil zijn? Kijk dan zeker ook eens naar het filmpje op onze facebookpagina en ontdek hoe je kans maakt om een prachtig voorleesboek te winnen. 

Wij hopen dat al onze kinderen een buddy vinden die samen met hen de wereld van verhalen ontdekt want...lezers maak je samen!